OFERTA SALON CENNIK SALON REGULAMIN KONTAKT

Klienci korzystający z usług salonu zobowiązani, są do zapoznania się z poniższym regulaminem.

W celu wykonania zabiegu pielęgnacyjnego należy zarezerwować termin telefonicznie, najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem informując groomera o stanie szaty i zdrowia psa. Jeśli to pierwsza wizyta pieska w salonie proszę o poinformowanie o tym fakcie w celu zarezerwowania dla pupila większej ilości czasu, żeby przyzwyczaić go do podstaw zabiegów pielęgnacyjnych. W razie odwołanie wizyty proszę o kontakt telefoniczny minimum dzień wcześniej.

Bezpośrednio przed wizytą w salonie proszę nie karmić psa oraz zapewnić mu dłuższy spacer w celu załatwienia wszystkich potrzeb fizjologicznych.

W salonie nie podaję żadnych środków uspokajających.

W salonie używane są tylko profesjonalne, bezpieczne kosmetyki dla psów posiadające atest.

Po każdym kliencie stanowisko pracy oraz narzędzia są poddane dezynfekcji I sterylizacji

Właścicieli psów agresywnych proszę o informowanie o możliwości ugryzienia i zabezpieczenie psa kagańcem. Jeśli mimo założonego kagańca pies nie daje się opanować, groomer ma prawo zrezygnować z wykonywania dalszych etapów usługi i pobiera opłatę adekwatną do wykonanej pracy i poświęconego czasu.

Suczki z cieczką są obsługiwane wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu właściciela suczki z groomerem - nie zaleca się wizyt w czasie cieczki ze względu na higienę i komfort innych klientów salonu.

Groomer nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie chorób niżej wymienionych:

  • zaziębienia,
  • padaczki,
  • chorób serca i układu krwionośnego,
  • chorobach skóry o podłożu alergicznym,
  • zmianach na skórze oraz guzkach,
  • niezrównoważenia psychicznego,
  • chorób zakaźnych - nie przyjmujemy chorych psów!

Psy stare, po zabiegach, bojaźliwe oraz niezrównoważone psychicznie strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność.

Zwalczanie insektów jest obowiązkowe, wykonywane jest na koszt właściciela psa bez wcześniejszego uzgodnienia.

Pies przyprowadzony do salonu musi bezwzględnie posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie w przeciwnym razie groomer może odmówić wykonania wizyty.

Piesek po zakończonej wizycie zostaje oddany wyłącznie osobie która go przyprowadziła do salonu lub przez nią wskazanej.

Uwagi i reklamacje przyjmuję bezpośrednio po wykonany usług.

Po opuszczeniu salonu reklamacji nie uwzględniam.